loading

Güvenlik Hizmetleri

Kaliteli güvenlik hizmetlerimizle yanınızdayız

ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ

M GRUP ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ. 5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Yasa ve Yönetmelikleri kapsamında iş gören bir hizmet kuruluşudur. Kuruluş maksadı olan İç İşleri Bakanlığı nezdinde onaylanmış görev tanımına uygun hizmet verir.
Yönetim ve organizasyon bakımından, kolay ulaşılan, çabuk karar alan, işinde deneyimli, kararlarında sorumluluk ve insiyatif alabilen yönetici ve Özel Güvenlik Personeli kadrosuyla müşterilerine, doğru zamanda, doğru hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Ticari kaygılarla, müşterilerinin can ve mal güvenliğini riske edecek kararlar almaz.
Müşterilerinin mülkiyetlerini koruduğu gibi, ticari sırlarını ve ahlaki değerlerini, kişisel mahremiyeti gerektiren bilgi ve belgelerini de korur, üçüncü şahıslarla paylaşmaz.
Hizmetimiz, ticari koşullar içinde değerlendirilse de M GRUP için, bir sosyal sorumluluktur. İş gücünü, ticari kazançlarını, etik değerlerini korurken, adalet anlayışı içinde davranır. Müşterilerimizin can ve mal güvenliğinin sağlanarak “güvende olma” duygusunun yaratılması, çalışanlarının ise maddi ve manevi memnuniyetinin sağlanması, M GRUP için en değerli ödüldür.