loading

Hakkımızda

Daima Yanınızdayız

M GRUP ÖZEL GÜVENLİK

M Grup Özel Güvenlik ve Park Doğa Temizlik, hizmet sektörünün Türkiye’de ki artan önemine ve talebine paralel olarak 2007 yılında İstanbul’da faaliyete geçmiştir. Temizlik, güvenlik, bahçe bakım ve destek hizmetleri alanında kurumsal müşterilerimize modern ve profesyonel bir anlayışla hizmet vermekteyiz. Üstlenilen her projeyi en iyi performans ve müşteri memnuniyeti ile hayata geçiren şirketimiz, sektöründeki sürdürülebilir müşteri devamlılığını sağlayan ender firmalardandır.

Müşterilerimize kaliteli hizmet sunmanın ön koşulunun; uzman bir ekip, detaylandırılmış planlama, nitelikli hizmet organizasyonu olduğuna inanıyoruz. Sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, personel eğitimine birinci derecede önem veren şirketimiz, bu bilinçte eğitilen profesyonel kadrosu ile öncelikli olarak kaliteli ve ekonomik hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Hizmet verilen firmaların iş gücünü, ticari kazançlarını, etik değerlerini korurken adalet anlayışı içinde davranır. Müşterilerinin can ve mal güvenliğini sağlayarak “güvende olma” duygusunu oluşturması, çalışanlarının da memnuniyetinin sağlanması en önemli yapı taşlarından biridir.

NEDEN BİZ?

  • Bir çok kurumsal firmaya referans olmamız,
  • Güçlü bir mali yapıya sahip olmamız,
  • Sorumluluk ve insiyatif alabilen güçlü personel kadromuz,
  • Müşteri memnuniyet odaklı olmamız,
  • Projelere özel güvenlik geliştirme yöntemlerimiz,
  • Tercih edilme sebeplerimizden bazılarıdır.